Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu ustalili i zatrzymali mężczyznę odpowiedzialnego za kradzieże rowerów na terenie miasta. 

Do tej pory podejrzany usłyszał cztery zarzuty kradzieży rowerów oraz posiadania narkotyków. Po zgłoszeniu kradzieży kilku rowerów, do których doszło w tym roku, sprawą zajęli się funkcjonariusze z wydziału kryminalnego. Policjanci, którzy analizowali zawiadomienia oraz uzyskane informacje przypuszczali, że za kradzieże może być odpowiedzialna ta sama osoba. W wyniku dalszej pracy ustalili miejsce pobytu mężczyzny, gdzie ostatecznie został on zatrzymany. Policjanci doprowadzili go do komendy, gdzie wykonano z nim kolejne czynności.

Ostatecznie policjanci zajmujący się sprawą zebrali materiał dowodowy, na podstawie którego udowodniono mężczyźnie kradzieże trzech rowerów oraz posiadania narkotyków w postaci amfetaminy. Łączna kwota kradzieży wynosi ponad 4 400 zł. Pracujący nad tą sprawa odzyskali również część skradzionego mienia. Mężczyzna usłyszał zarzuty kradzieży, a o ostatecznych konsekwencjach dla niego zdecyduje sąd. Za kradzież Kodeks Karny przewiduje karę od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

Komentarze  
0 # Lidia 2019-10-26 23:50
Nasi kochani policjanci mieli złodzieja mojego nowiuśkiego roweru na filmiku z kilu kamer . Była widoczna twarz postura oraz moment kradzieży i co ...NIC . Nie będę więc im gratulowac ...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn