W sobotę w Hotelu Centrum odbyła się uroczystość z okazji 65 lecia Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Kołobrzegu oraz 25 rocznicy istnienia chóru "Jedność". 

Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Kołobrzegu liczy ponad 360 osób. W naszym mieście działa od 65 lat i tę rocznicę z zaproszonymi gośćmi świętował w ostatnią sobotę.

Związek ma do zaoferowania swoim uczestnikom szereg atrakcji. „Organizujemy wycieczki, imprezy okolicznościowe. W każą sobotę o 14 spotykamy się w naszej świetlicy, jest tam zawsze bardzo wesoło” mówi Włodzisława Szenknecht przewodnicząca Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów.

Przy okazji tego jubileuszu w sobotę świętowano także 25 lecie chóru Jedność, który od początku istnienia działa przy Związku.

Komentarze  
+7 # pytam 2019-10-21 17:20
A czego tam szukają ci dwaj wybrańcy, nad którymi pracują prokuratorzy???
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+6 # do pytam 2019-10-21 21:32
Jak byś był na ich miejscu to też byś unikał samotności -w tłumie mniejszy strach !
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn