W najbliższą niedzielę, odbędzie się najnowsza akcja Fundacji „Ogon do Góry”, pt. „Kwestuj z Ogonami, Wspólnie wybudujemy Raj Ogonów!”.

 

Kołobrzeska Fundacja „Ogon do Góry” niesie szeroko rozumianą pomoc zwierzętom. 

Fundacja nie posiada niestety stałego miejsca dla swoich podopiecznych i bazuje jedynie na osobach prywatnych czyli tzw.  domach tymczasowych, do których przygarniane są zwierzęta do czasu znalezienia im domów stałych. Podczas pobytu w domu tymczasowym, fundacja zapewnia karmę oraz opiekę weterynaryjną, jednak liczba takich miejsc wciąż jest niewystarczająca, dlatego fundacja planuje stworzenie „Raju dla Ogonów”.

W najblizszą niedzielę, 10 listopada organizowana jest zbiórka, dzieki której takie miejsce ma szansę istnienia. Kwesta odbędzie sie w godzinach 12-16, a punktem spotkań wolonatriuszy będzie Rower Bar przy ulicy Rodziweiczówny.

Każda osoba, która chciałaby wesprzeć akcję i zostać wolontariuszem podczas zbiorki, musi zabrać ze sobą zdjęcie.

Należy również dodać, że Fundacja nadal prosi o pomoc w znalezieniu terenu, na którym mogłaby stworzyć swój raj. 

Więcej informacji na temat fundacji, jej podopiecznych do adopcji oraz zbliżającej się akcji, można znaleźć na Facebooku, a także pod numerem telefonu 724 518 022. 

 

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn