Dzisiaj odbyła się XII Sesja Rady Powiatu. Podczas posiedzenia radni podjęli uchwałę w sprawie zmian w budżecie oraz regulaminie Społecznej Straży Rybackiej.

 

To była typowa sesja porządkowa, mówi Jacek Kuś. Jednym z ważniejszych punktów nad którymi dyskutowali radni były przesunięcia budżetowe.

Podczas sesji poruszono także temat Społecznej Straży Rybackiej. To organ, który będzie się zajmował patrolowaniem głównie rzeki Parsęty.

A kolejna sesja Rady Powiatu będzie poświęcona budżetowi. Jak podkreśla Jacek Kuś rok 2020 będzie bardzo ciężki dla samorządów.

Sesja budżetowa Rady Powiatu odbędzie się 19 grudnia.

 

 

Komentarze  
+11 # asik 2019-11-28 15:58
tak tylko pytam ... ile godzin trwała? ile było tzw. ad vocem? i ad vocem do ad vocem? :-* :-* :-*
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # megi 2019-11-28 17:45
Wypowiedź Pana Kusia nie odzwierciedla w żaden sposób sytuacji w Radzie Powiatu i Pan Wice liczy na to,że mieszkańcy nie oglądają obrad.
Zwracam uwagę na zastrzeżenia Pana Radnego Bieńkowskiego i jego niezwykle trafne określenie : " działają Państwo jak maszynki do głosowania ".
Dziwi mnie ,coraz bardziej niestety, że radni z koalicji obywatelskiej nie mają żadnych pytań . Stwierdzenie Pana Bieńkowskiego samo się nasuwa
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+6 # megi 2019-11-28 18:13
A co do budżetu na przyszły rok - będzie trudny ,bo kredyt zaciągnięty przez Zarząd na zakup hali w Rogowie trzeba spłacać, wpływów z Rogowa nie było, zwiększono liczbę pracowników Starostwa o kolejnych etatowych członków Zarządu, "Gryf" jeszcze nie sprzedany, działki w Gościnie nie cieszą się zainteresowaniem i też niesprzedane.
Proszę nie zrzucać winy na najniżej zarabiających !
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-1 # Frank 2019-11-28 19:32
Jack klasa sama w sobie. Super chłopak . Obrady dziś na bardzo wysokim poziomie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Czarodziej 2019-11-30 14:41
Pan Kuś potrafi bardzo sympatycznie się zaprezentować , aż nie chce się wierzyć że w jego środku siedzi cyniczny i bezwzględny tęczowy lewak .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn