Pierniczki, choinki, bombki, aniołki i wiele innych ręcznie wykonanych ozdób, można podziwiać i kupić na kiermaszu świątecznym zorganizowanym przez Polskie Stowarzyszenie Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło.

 

 

W budynku placówek PSONI przy ulicy Mazowieckiej czuć świąteczny klimat. Zadbali o to pracownicy, uczestnicy warsztatów i mieszkańcy, którzy własnoręcznie wykonali wszystkie ozdoby, wystawione na kiermaszu. 

Placówki, które wzięły udział w przygotowaniu dekoracji to: Warsztat Terapii Zajęciowej, Środowiskowy Dom Samopomocy, Ośrodek Rehabilitacyjno – Edukacyjno – Wychowawczy, Dom Pomocy Społecznej, Ośrodek Wczesnej Interwencji i Zakład Aktywności Zawodowej.

Kiermasz trwa do 20 grudnia, w godzinach od 9 do 13. Pieniądze z zakupu przedmiotów zostaną przeznaczone na potrzeby podopiecznych Stowarzyszenia.

Jeżeli ktoś nie zdąży zrobić zakupów na kiermaszu, może się zgłosić do poszczególnych placówek w budynku przy ulicy Mazowieckiej.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn