Zbliża się kolejne posiedzenie zespołu zadaniowego ds. rozpatrywania wniosków z zakresu zarządzania ruchem na drogach powiatowych i gminnych, działającego przy staroście kołobrzeskim Tomaszu Tamborskim.

Wszyscy zainteresowani mogą składać swoje wnioski, opinie i propozycje ewentualnych usprawnień i zmian w tym zakresie w terminie do 3 lutego. Wnioski można składać osobiście w Starostwie Powiatowym w Kołobrzegu przy Placu Ratuszowym 1 w Kancelarii Ogólnej (pokój nr 3) lub przesyłać na e-mail: zmiany@powiat.kolobrzeg.pl

Zgodnie z art. 10 ust. 5 Ustawy prawo o ruchu drogowym to Starosta zarządza ruchem na drogach powiatowych i gminnych. Stąd działa przy nim specjalny zespół, którego zadaniem jest opiniowanie i doradztwo z zakresu zarządzania ruchem na drogach. Mając na uwadze poprawę bezpieczeństwa i usprawnienie ruchu w naszym powiecie, regularnie informujemy mieszkańców i wszystkich zainteresowanych o możliwości składania wniosków i swoich propozycji. Wszystkie wnioski zostaną rozpatrzone przez zespół.

Komentarze  
+1 # Tomasz Rewinski 2020-01-28 12:52
Nie będę przesyłał wniosku pisemnego do Starosty, ale jłesli jest gospodarzem powiatu a tym samym po części iKołobrzegu,proszę aby zaproponował Pan usprawnienie ruchu samochodowego na skrzyżowaniu ulicy Szpitalna -Lopuskiego,Ruch i teraz jest duży, ale mamy budowaną dzielnicę wieżowców,ruch będzie jeszcze większy a skrzyżoowanie juz sie korkuje a jest i niebezpieczne dla pieszych/Szpitale,dojscia do Platanów/.Mozna udawac.że nic się nie dzieje ale jest juz teraz bardzo niebezpieczne a co bedzie póżniej?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Jaremi W. 2020-01-28 20:15
Tylko lądowiska ten problem teraz mogą
rozwiązać należy wcześniej myśleć a nie
piastować {okupywać}
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn