Podczas wczorajszej konferencji prasowej Stowarzyszenia Kołobrzescy Razem, wicestarosta Jacek Kuś krytykując opozycję, powiedział że nie wie już kto jest szefem PiS w Kołobrzegu. Artur Dąbkowski poszedł krok dalej i wymienił nazwiska. Szefem jest Bejnarowicz czy Woźniak ironizował.  Dzisiaj odpowiada im radny Obywatelskiego Kołobrzegu J. Woźniak.

Kołobrzescy Razem podczas wczorajszej konferencji, a dokładnie wicestarosta Jacek Kuś mówił że  2019 to rok wytężonej pracy prezydent i stowarzyszenia, która zaowocowała świetnymi wynikami w aspekcie polityki społecznej, inwestycyjnej. Opozycji zarzucił malkontenctwo i narzekanie.

„Nie wiemy do końca kto jest teraz liderem Prawa i Sprawiedliwości. Czy jest to Pan Bejnarowicz czy radny Woźniak” dodał Artur Dąbkowski, który J. Woźniakowi poświecił nieco więcej czasu. Bo mówiąc o ważnym dla mieszkańców projekcie in vitro, zaapelował do radnego Obywatelskiego Kołobrzegu. Przypomnijmy: Po przyjęciu przez większość radnych uchwały o współfinansowaniu in vitro przez kołobrzeski samorząd, J. Woźniak napisał do wojewody prosząc o wnikliwą analizę tego projektu. Radny uważa, że zawiera on błędy prawne.

Artur Dąbkowski: Przynajmniej nie powinien Jacek w tej materii szkodzić. Apelujemy do niego żeby zaprzestał podkładania kłód pod nogi i pozwolił, żeby ten program został zrealizowany.”

Jacek Woźniak: „Odniosłem takie wrażenie, że  A. Dąbkowski nie wie po co jest na tej konferencji. Bo jeżeli odnosi się od sytuacji, która jest już pewnym faktem i badanie tej uchwały trwa u Wojewody to nie ma o czym dyskutować. Czekamy na rozstrzygnięcie.”

 

Woźniak skomentował sprawę przywództwa w PiS. „Jeżeli ktoś myśli samodzielnie, nie chodzi pod rękę z deweloperami i na pasku mieszkańca Rafała to dla nich jest od razu pisowiec. Problem polega na tym, ze świat nie składa się z PiSu i anty PiSu i Panowie może jeszcze do tego nie dojrzeli, że jest sporo mieszkańców naszego miasta, którzy nie mogą patrzeć ani na jednych ani na drugich. „

I według Woźniaka jego klub jest właśnie w tym obszarze. 

 

Komentarze  
+28 # Renata T. 2020-02-13 15:36
Dzień dobry, mam pytanie do Pani Prezydent, w ubiegłym tygodniu zmuszona byłam organizować ceremonię pogrzebową. Udałam się do zieleni by porównać ofertę konkurencji z naprzeciwka. Pomijam kwestie wyboru itp. co rzutowało na cenę. mimo wszystko wybrałam prywatną firmę która okazała się i tańsza i bardziej mi pasowała w swym podejściu. Ale i tu zasadnicze pytanie okazało się że było by jeszcze taniej gdyby zieleń nie obciążyła, nie inaczej, karała mnie dodatkowym "podatkiem" cmentarnym, którego w ich propozycji nie było, czyli wjazd na cmentarz samochodu pogrzebowego niemal 80 zł, i nadzoru nad pogrzebem blisko 130 zł! Pytanie, dlaczego zostałam ukarana kwotą blisko 210 zł tylko dla tego że skorzystałem z innej firmy!!!????
Dziękuję za odpowiedź.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-3 # Regina T. 2020-02-14 05:54
Ta prywatna firma generuje swoje zyski tylko do Jednej osoby ,jest to swego rodzaju podatek cmentarny dla wszystkich prywaciarzy zarabiających na umieraniu ludzi, tak na marginesie koło Ramlewa jest firma pogrzebowa z o wiele lepszą ofertą...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+3 # Renata T. 2020-02-14 08:17
Przykro mi ale w tamtej firmie tez byłam, niczym mnie nie urzekła, a wręcz odwrotnie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+7 # Na wsi 2020-02-14 07:03
Takie opłaty pobiera ksiądz!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+14 # TOM 2020-02-13 15:38
Na trzecich i czwartych też.Niedługo w tym miasteczku pozagryzamy się.Nikt nie ma patentu na nieomylnośc ale czasami mam wrazenie ,ze jeden ma.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+22 # Renata T. 2020-02-13 15:40
Przepraszam to pytanie kierowane powinno być do Pani vice prezydent która będzie gościem dzisiejszego programu "NA ŻYWO"
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+15 # Renata T. 2020-02-13 15:52
A może to i dobrze, tak sobie myślę że przez pomyłkę ten komentarz ukazał się pod przekazem Pana Jacka Woźniaka. Może właśnie Pan Jacek zajmie się tą sprawą dlaczego tak się dzieje? dlaczego zieleń nie obciąża taką kwotą swoich klientów a tylko tych którzy zlecili pogrzeb innej firmie! I co to jest ten rzekomy nadzór nad pogrzebem? skoro w dniu pogrzebu zapłaciłam 1800 za miejsce na urnę przy kaplicy i prawie 180 za godzinę niespełna w kaplicy + oczywiście te 210 zł! pytam się za CO? Panie Jacku proszę się zająć tym tematem!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+12 # dg 2020-02-13 23:13
Cytuję Renata T.:
I co to jest ten rzekomy nadzór nad pogrzebem?

Za jakiś czas będziesz stawiać pewnie pomnik i zapłacisz ponownie za wjazd i za nadrzór nad budową pomnika
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+5 # dg 2020-02-13 23:13
nadzór
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+6 # dg 2020-02-13 23:15
nie doczytałem do końca. Skoro urna to inna bajka. Sorry.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+18 # Jaremi W. 2020-02-13 19:50
Zgadzam się niech w końcu zaczną służyć
suwerenowi czyli podatnikom a nie jak szczeniaki w kojcu przepychać się coraz bliżej sutek i tylko doją .
Kiedy się skończy w tym mieście wszech
obecne błoto ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-1 # Lopez 2020-02-13 20:44
A Pan Hoc to pozwolil sie tak krytycznie wypowiadac o partii? No!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+20 # Eryka 2020-02-13 20:47
Te hieny cmentarne kasują teraz za wszystko.Ustalili sobie sami cennik, a prezydent im to zatwierdziła! To są złodzieje na prawie! Co ciekawe, większość z nich jest uzależniona od cristalu, a sam cmentarz stał się ulubionym miejscem dla dealerów tej trucizny produkowanej masowo na terenie Czech.Jest ona tak skuteczna jak sentex.
Tak jak Woźniak powiedział, sporo mieszkańców naszego miasta nie zgadza się z zaszufladkowaniem ich do pisu lub antypisu. Popieram p.Jacka, a jego przeciwnika Jacka Kusia nawołuje do zejścia ze złej drogi, jeszcze nie jest za późno na wyrwanie się z tego przeklętego kręgu!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+5 # Jome 2020-02-13 22:23
Piskorz.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+5 # Reks 2020-02-14 00:01
Po co ci panowie zaczepiają Pana Jacka? Przecież wiadomo, że się odgryzie, mocno.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-4 # Oleh 2020-02-14 07:42
Cytuję Reks:
Po co ci panowie zaczepiają Pana Jacka? Przecież wiadomo, że się odgryzie, mocno.


Pan Jacek z każdym wystąpieniem coraz mocniej się kompromituje.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-7 # N Lewica 2020-02-14 07:36
Cytuję Reks:
Po co ci panowie zaczepiają Pana Jacka? Przecież wiadomo, że się odgryzie, mocno.

Dobrze. Trzeba na każdym kroku pokazywać jakim jest człowiekiem i jak z ludźmi postępuje. Brawo kołobrzescy. Mówcie ludziom .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+18 # kołobrzegu 2020-02-14 08:33
O relacjach z developerami mógłby państwu opowiedzieć Darek Zawadzki. Jedyny z Platformy, który odważył się nazwać rzecz po imieniu, nie prawda panie Dąbkowski?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+12 # podatnik 2020-02-14 09:30
Mieszkańcy nie patrzą też na beneficjentów programów,alternatywą jest wyjazd z Kołobrzegu
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+10 # Al Capone 2020-02-15 02:13
Kołobrzeg to piękne miejsce - ale tylko dla złodziei !!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+10 # zauroczony 2020-02-16 06:24
Cytuję Al Capone:
Kołobrzeg to piękne miejsce - ale tylko dla złodziei !!!

I emerytów z grubym portfelem!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+4 # Jaremi W. 2020-02-16 16:43
Ale obcy złodziej tu nie zagrzeje miejsca
nawet ten po linii z ramienia tylko ten co
pilnuje i legalizuje .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # kontra tvp 2020-02-17 10:41
PiSiory i tyle w temacie, toć to typowe BETONY. (nie dotyczy to p.Woźniaka ) gwoli wyjaśnienia :)))
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+6 # MieszczanKołobrzeski 2020-02-18 21:11
Mieszkańców nie obchodzą Wasze wzajemne wojenki...mieszkańcy miasta Kołobrzeg chcą żyć godnie, chcą czuć się bezpiecznie i chcą żyć w spokoju!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook