O godzinie 10.05 zapraszamy na audycję „Studio Reduta”. Na początek odwiedzi nas zastępca prezydenta do spraw społecznych Ilona Grędas-Wójtowicz.

Porozmawiamy o zbliżającym się do końca roku szkolnym, naborze do żłobka „Krasnal” oraz programach prozdrowotnych dla seniorów.

Około godziny 10.20 odwiedzi nas prezes fundacji „Na przekór przeciwnościom” psycholog Jacek Pawłowski. Poruszymy temat piątkowej konferencji, dotyczącej samookaleczeń i samobójstw wśród dzieci i młodzieży.

Naszym kolejnym gościem będzie Małgorzata Maj, pełnomocnik prezydenta do spraw równego traktowania. Podsumujemy działalność punktu koordynacyjnego dla uchodźców przy ulicy Okopowej oraz ostatnie incydenty podczas poniedziałkowej Komisji Rewizyjnej Rady Miasta.

Po godzinie 11. połączymy się z dyrektor Zespołu Szkół im. Henryka Sienkiewicza Katarzyną Karaźniewicz-Deczyńską, a tematem będą matury i rozpoczynający się nabór do szkół średnich.

"Studio Reduta" na żywo, między 10:00 a 11:30. Zapraszają Piotr Rybczyński, Robert Dziemba i Artur Sempruch.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook