O godzinie 10.05 zapraszamy na audycję „Studio Reduta”. Na początek odwiedzi nas prezydent Anna Mieczkowska. Porozmawiamy o Dniach Kołobrzegu, które odbędą się już w najbliższy weekend.

Około godziny 10.20 odwiedzi nas kierownik Portu Handlowego – Sebastian Ziegler. Poruszymy temat basenów na terenach wojskowych po zachodniej stronie portu.

Naszym kolejnym gościem będzie kapitan Marcin Koc z KM Sailing, a tematem żeglowanie dla tych, którzy nie przepadają za wodą. Blokarty to poruszające się po ladzie pojazdy kołowe napędzane wiatrem za pomocą żagla.

Po godzinie 11. połączymy się z komandorem Markiem Padjasem, wiceprezesem Ligi Morskiej i Rzecznej, z którym porozmawiamy o kolejnej odsłonie regat smoczych łodzi.

"Studio Reduta" na żywo, między 10:00 a 11:30. Zapraszają Piotr Rybczyński i Artur Sempruch.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook