Reprezentujący naszą Gminę klub Morote Głowaczewo brał udział w międzynarodowym turnieju Energa Grand Prix Tczew Karate WKF. Był to drugi w tym roku turniej rankingowy Polskiej Unii Karate, należącej do Polskiego Komitetu Olimpijskiego i będącej jedynym przedstawicielem karate WKF w Polsce.

W zorganizowanym przez Sportowy Klub Karate Senshi turnieju wzięło udział 782 zawodniczek i zawodników reprezentujących 64 kluby z Polski, Ukrainy, Niemiec, Francji, Słowacji oraz Norwegii. W tym, mocno obsadzonym, turnieju karatecy Morote po raz kolejny dali z siebie wszystko i nie zawiedli. Wrócili do domu z dwoma brązowymi medalami. Wiktor Wojarski zdobył swój w kumite indywidualnym kadetów-52 kg. Drugi medal przywiózł do domu Maksym Piłat, który startował w kumite indywidualnym chłopców U10-30kg. Gatulujemy wszystkim zawodnikom i życzymy kolejnych sukcesów.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook