Karate WKF jest sportem olimpijskim, w tej formule startują najlepsi zawodnicy na świecie, wywodzący się z różnych stylów karate. Dlatego też być na szczycie rankingów to wielkie osiągnięcie.

Wiktor Wojarski z klubu KS Morote Głowaczewo mimo młodego wieku ma już na swoim koncie duże zwycięstwa. Teraz, w swojej kategorii (kumite -52 kg), został uznany przez Polską Unię Karatę za zawodnika numer jeden. Ranking służy do klasyfikacji zawodników w danych kategoriach wiekowych i konkurencjach, zaś pozycja w rankingu jest jednym z kryteriów do powołań na zgrupowania kadry i do reprezentacji. Pierwsze miejsce oznacza, że Wiktor ma duże szanse na wyjazd do Finlandii na Mlodzieżowe Mistrzostwa Europy 25-28.08.2021 w Tampere.

Gratulujemy Wiktorowi i życzymy zdobywania kolejnych sportowych szczytów.

Ranking można zobaczyć tutaj

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook