Seniorki UKS OPP Powiat Kołobrzeski ze srebrnym medalem w rozgrywkach III Ligi Kobiet oraz z awansem do fazy rozgrywek o II Ligę. W Kołobrzegu rozegrano dwa spotkania.

Najpierw po dwóch stronach siatki stanęły zespoły: UKS OPP Powiat Kołobrzeski i UKS POMORZANIE-POGODNO Szczecin. Mecz zgodnie z przewidywaniami był bardzo wyrównany i zakończył się tie-breakiem. Nieznacznie lepszą okazała się drużyna ze Szczecina zwyciężając w piątym secie 15:11.

Po około 2 godzinach rozegrano następne spotkanie, w którym popularne Pomorzanki zmierzyły z MKS Koszalin. Dramaturgia tego spotkania była bardzo podobna z tą różnicą, że tym razem Szczecinianki schodziły z boiska pokonane. MKS Koszalin wygrał w piątym secie 15:7. Po podliczeniu punktów okazało się, że Mistrzem Województwa Zachodniopomorskiego w III lidze kobiet został klub MKS Koszalin z dorobkiem 15 punktów. Na drugim miejscu dzięki lepszemu stosunkowi setów zdobytych do straconych uplasował się UKS OPP Powiat Kołobrzeski, wyprzedzając UKS POMORZANIE POGODNO Szczecin.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn