Stowarzyszenie Taneczno-Sportowe Vigor we współpracy ze szkołą tańca VSDS już po raz trzeci zorganizowało Ogólnopolski Turniej Tańca „Kołobrzeski Konkret Taneczny”.

To już druga edycja turnieju online, które z racji pandemii stały się bardzo popularne. Na KKT, bo tak brzmi skrócona nazwa turnieju swoje zgłoszenia nadesłali tancerze m. in. z Warszawy, Wrocławia, Krakowa, Szczecina, Lublina, Białegostoku, Żor, Żar, Żagania, Katowic, Wadowic, Poznania, Łodzi, Opola, Rzeszowa, Kutna, Rybnika, Radomia, Częstochowy, Zielonej Góry, Rawy Mazowieckiej, Jarocina, Wolsztyna i wielu wielu innych miejscowości.

Międzynarodowe jury w składzie Supermalcom (Londyn), Dominika DOMA Jałoszyńska (Poznań), Oksana Chodorowska-Grujić (Kołobrzeg), Karol POLSSKY Polak (Lublin) obejrzało i oceniło materiały video nadesłane od kilkuset tancerzy z całej Polski.

 Kołobrzeg reprezentowały dwie szkoły tańca : VSDS oraz Swan Dance zdobywając wiele nagród.

Turniej rozgrywany był w kategoriach hip hop, taniec współczesny, house oraz waacking. Tancerze występowali solo, w duetach, w mini formacjach oraz w formacjach.  Najmłodsi tancerze zatańczyli w kategorii Baby Dance do lat 5.

Transmisja online, podczas której zostali zaprezentowani tancerze z TOP 8 z każdej kategorii trwała aż 8 godzin, podczas której kołobrzeski turniej dotarł do tysięcy odbiorców z całej Polski.

Nagrodę główną turnieju - Puchar Prezydenta Miasta Kołobrzeg otrzymała formacja Okejki z Zielonej Góry.

Turniej został zorganizowany dzięki dofinansowaniu ze środków budżetu Gminy Miasto Kołobrzeg. 

KKT 11

KKT 10

KKT 6

KKT 3

KKT 2

 KKT 1

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook