W Świnoujściu odbyła się Wojewódzka Olimpiada Młodzieży. Kyokushin Karate Kołobrzeg BUNTAI reprezentowało ośmiu zawodników. Wszyscy podczas zmagań na olimpiadzie spisali się rewelacyjnie.

Drużyna sensei Pawła Falko wywalczyła łącznie 11 medali. W rywalizacji kata oraz kumite podium należało do kołobrzeskiej reprezentacji w składzie: Julia Iwan, Bartosz Piskorek, Maciej Wielosz, Bartłomiej Wielosz, Borys Pawlak, Jakub Stańczyk, Oliwier Gregorek i Krzysztof Szydłowki. Na piersiach Sempai zawisły 4 złote, 4 srebrne i 3 brązowe medale, co jest dodatkowym dowodem na potwierdzenie bardzo wysokiego poziomu technicznego, zwłaszcza, że większość walk zawodnicy wygrali przed czasem.

Oto jak prezentują się wyniki indywidualne:

Julia Iwan I miejsce kumite 14-15 lat dziewczynki, I miejsce kata 14-15 lat dziewczynki

Borys Pawlak II miejsce kumite 9 lat chłopcy 27-33 kg

Oliwier Gregorek III miejsce kumite 12 lat chłopcy

Jakub Stańczyk I miejsce kumite 7 lat chłopcy

Bartosz Piskorek II miejsce kumite 9 lat chłopcy -27 kg, III miejsce kata

Krzysztof Szydłowski II miejsce kumite 9lat chłopcy +33 kg

Bartłomiej Wielosz I miejsce kumite chłopcy 6 lat

Maciej Wielosz III miejsce kumite 8 lat chłopcy, II miejsce kata.

Szczególne wyrazy uznania należą się Julii Iwan, która swój ostatni występ na WOM uświetniła podwójnym zdobyciem najwyższego podium. To kolejne złote medale w bogatym dorobku Julii, która w przyszłym roku reprezentować będzie Buntai Kołobrzeg w kategorii Junior.

- Całej kołobrzeskiej reprezentacji składam ogromne gratulacje. Poza rywalizacją na tatami wykazaliście się braterską postawą opartą na wzajemnej pomocy i służeniu sobie koleżeńską dobrą radą. Serdeczne dziękuję także Rodzicom za nieocenione wsparcie i opiekę nad zawodnikami - gratulował Sensei Paweł Falko.

więcej zdjęć na https://www.facebook.com/KarateKolobrzeg

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook