Ogromne brawa należą się zespołowi MŁODZIKA D1 gr.3, pomimo iż na mecz ligowy musieli udać się w bardzo "okrojonym" składzie. Dysponowali tylko 2 rezerwowymi zawodnikami z pola plus bramkarz.

Chłopcy pokazali ogromne zaangażowanie oraz serce do waliki o każdy kawałeczek boiska. Może rywal nie zajmuje najwyższej lokaty w tabeli, ale jednak posiadał w składzie większość zawodników z rocznika 2008 ( na 14-stu 10-ciu to rocznik 2008, pozostali 4 z rocznika 2009). Nasz zespół oparty był generalnie na zawodnikach z rocznika 2010/2009 plus tylko dwóch z rocznika 2008. Zatem jak widać nie mieli łatwo. Pokazali jednak kilka bardzo fajnych akcji i tylko brak doświadczenia i spokoju w sytuacjach podbramkowych uchronił przeciwnika od utraty gola.

Wypracowaliśmy sobie aż 4 sytuacje "sam na sam" z bramkarzem i kilka jeszcze bardzo dogodnych sytuacji strzeleckich. Chłopcy przez cały mecz dążyli do uzyskania przynajmniej wyrównania po bardzo pechowo straconej bramce w 11 minucie spotkania. Ambitna walka trwała do ostatniego gwizdka arbitra, kiedy to w samej końcówce doliczonego czasu gry, całym zespołem ponownie zaatakowaliśmy wypracowując sobie przynajmniej dwie sytuacje strzeleckie. Przeciwnik po udanej kontrze zdobył drugą bramkę przypieczętowując swoją wygraną.

SKŁAD: WOŹNIAK JACEK, MAKSYMILIAN WOŹNIAK, KACPER SZALIŃSKI, WOJCIECH SMAGIEŁ, ALAN KUCHARCZYK, BŁAŻEJ KOLASA, SEBASTIAN SZULC, OSKAR MIOTKE, JACEK MAJCHRZAK, MAKSYMILIAN ARENDT, JAKUB SZUFEL, TRISTAN DOWNAROWICZ.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn