To było niesamowite widowisko walki, kunsztu piłkarskiego i oceanu potu. Daleki wyjazd do Stargardu przerodził się już prawie w horror, gdy okazało się, że nasi zawodnicy dotarli na mecz 30 minut spóźnieni (4 godziny w autokarze bez klimy w korku pod Stargardem).

Z autobusu już przebrani wybiegli na boisku tuz przed pierwszym gwizdkiem sędziego. Mecz był bardzo ciężki, z dużą zmianą sytuacji podbramkowych. Nie obyło się tez bez kilkukrotnej interwencji lekarza, który łatał zawodników po ciężkich bojach o piłkę.

Niestety to gracze ze Stargardu mieli więcej szczęścia i po jednej przeprowadzonej kontrze zdobyli bramkę dająca wygraną. Gratulacje dla wszystkich młodych piłkarzy i oby więcej takich meczy cieszyło nasze, kibiców oczy.

Foto i tekst: Tomasz Kolasa

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn