28 maja basen Milenium wznowił swoje funkcjonowanie dla wszystkich chętnych. Spragnionych wodnego relaksu, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza codziennie od 6.30 do 22.00. Do użytku udostępniony zostanie m.in. basen sportowy, sauna sucha i łaźnia parowa. 

Do 28 maja basen sportowy w hali Milenium był dostępny jedynie dla klubów sportowych oraz osób amatorsko uprawiających sport. Po złagodzeniu obostrzeń już każdy może korzystać z basenu, a także z innych atrakcji.

A czas, w którym basen był zamknięty MOSiR wykorzystał na przeprowadzenie szeregu prac związanych z utrzymaniem i eksploatacją tego obiektu.

W sezonie za wstęp na basen zapłacimy więcej, dlatego Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji  zaprasza kołobrzeżan do korzystania z Kołobrzeskiej Karty Mieszkańca, ponieważ dzięki temu za atrakcje zapłacimy mniej. 

Komentarze  
+4 # BasenowyLew 2021-06-08 22:54
od otwarcia jestem już 6 raz na basenie , i obserwuje ratowniczki , i ratowników oni cały czas mają w rękach , telefony, i się nimi zajmują , oni maja patrzeć na basen , za to mają płacone , prosze mi pokazać pracodawce , który płaci i pozwala używać telefonu poczas pracy w sposób ciągł CZY musi sie , stać trgedia ,żeby ratownicy zaczeli , wykonywać swoje obowiązki ,
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook