Zawodnicy MKP Kołobrzeg wzięli udział w Letnich Mistrzostwach Okręgu Wielkopolskiego. Zawody odbyły się w Poznaniu, a dla pływaków z MKP Kołobrzeg był to ostatni sprawdzian ich formy w tym sezonie.

Multimedalistami zawodów zostali Zuzanna Głuch i Alan Fedasz. Oboje przywieźli po trzy zdobycze. W każdej konkurencji, w której startowali wywalczyli medal. Zuzanna była pierwsza na 200 grzbietem, druga na 100 dowolnym i trzecia na 50 dowolnym. Alan dwa razy stanął na drugim miejscu podium (50 dowolny, 100 dowolny) i raz na pierwszym (400 dowolny). W konkurencji 100m stylem dowolnym, co prawda Zuzanna nie zdobyła złota, ale uczyniła to jej koleżanka klubowa Natalia Szpakiewicz, która o 0,5 pokonała Zuzię i sprawiła, że medal złoty i tak powędrował do Kołobrzegu.

50 klasyczny 44.89 (14m)

Kończący się sezon nie był łatwy, ale mimo wszystko udało się uzyskać bardzo dobre wyniki. Każdy zawodnik w klubie zrobił ogromny postęp, co było widać na wszystkich minionych imprezach sportowych. MKP Kołobrzeg, przy okazji kończącego się sezony chciał podziękować za współpracę Miastu Kołobrzeg i MOSiR Kołobrzeg, za wspieranie działalności klubu i współpracę. Jednocześnie informujemy, że od nowego sezonu Miejski Klub Pływacki Kołobrzeg zaprasza w swoje szeregi nowych zawodników, którzy będą mogli rozpocząć fantastyczną przygodę ze sportem wyczynowym.