Miłosz Rogala zdobył złoty medal Wojewódzkiej Olimpiady Młodzieży w szachach. Nasz 18-latek okazała się najlepszym zawodnikiem w najstarszej grupie zawodów.

Tradycyjnie na początku wakacji - 26 czerwca 2021r. w Łazach rozegrano Wojewódzką Olimpiadę Młodzieży w Szachach, która jednocześnie miała rangę Mistrzostw Województwa Zachodniopomorskiego Juniorów w szachach szybkich. W grupie do lat 16 siódme miejsce zajął Michał Kuczyński, a nasi 12 latkowie: Wojciech Cirin, Adam Szczygielski i debiutujący w takich zawodach Piotr Staszczyk zajęli w swoich grupach wiekowych 12, 14 oraz 19 miejsce.

Od 27 czerwca do 6 lipca zawodnicy Solnego pod okiem trenera Witalisa Sapisa w tym samym miejscu uczestniczą w obozie szachowym, biorąc jednocześnie udział w Festiwalu Szachowym Perła Bałtyku 2021. Udział w obozie możliwy był dzięki dotacji z Gminy Kołobrzeg oraz Programu Ministerstwa Sportu - Klub 2021.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook