Kolejne dwie pary juniorskie w finałach Mistrzostw Polski. Nieoficjalnie UKS OPP Powiat Kołobrzeski wprowadził najwięcej drużyn do Finałów Mistrzostw Polski.

W ostatni weekend we Wrocławiu odbyły się półfinały Mistrzostw Polski w piłce siatkowej plażowej juniorów. Nasze dwie pary (srebrni i brązowi medaliści mistrzostw województwa) Kamil Świątkowski, Kacper Lange oraz bracia Franciszek i Benjamin Dubois Placak wywalczyli awans do finałów M P. W tym roku klub UKS OPP Powiat Kołobrzeski w finałach Mistrzostw Polski łącznie we wszystkich kategoriach  będzie reprezentować rekordowa ilość 7 par zawodników. W młodzikach dwie pary: Szymon Kobyliński i Oliwier Pawlicki , Przemysław Adasiak i Szymon Wójtowicz. W kadetach także dwie pary: Aleksander Czachorowski i Filip Lejawa, Kamil Świątkowski i Franciszek Dubois Placak oraz w juniorach aż trzy pary: Aleksander Czachorowski i Filip Lejawa, Kamil Świątkowski i Kacper Lange, Benjamin i Franciszek Dubois Placak. 

Dużym sukcesem jest samo zakwalifikowanie się do finałów MP, liczymy jednak ze nasze drużyny włączą się do walki  o medale - życzymy sukcesów.

opp

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn