Po pięciu latach na kołobrzeską plażę powrócił Pole Jam Kołobrzeg, czyli zlot osób które trenują taniec na drążkach. To już trzecia edycja tego wydarzenia. Nie brakowało dobrej zabawy, pogody i integracji.

Pierwszy Pole Jam Kołobrzeg odbył się w 2015 roku. W minioną sobotę z nową energią powrócił na kołobrzeską plażę. To wydarzenie, które ma przede wszystkim integrować środowisko poledancerek z całej Polski.

Nie brakowało dobrej zabawy, konkursów i warsztatów. Wydarzenie ma także zaznajomić z tą dyscypliną sportową osoby z zewnątrz.

Pole dance to bardzo wymagający sport, ale jednocześnie bardzo wciągający i dodający pewności siebie. Z każdym kolejnym ruchem pokazuje do czego nasze ciało jest zdolne.

Uczestniczki Pole Jam Kołobrzeg, które przyjechały z różnych krańców Polski łączy wspólna pasja, którą chętnie dzieliły się z innymi, a także wymieniały doświadczeniami.

Celem wydarzenia było promowanie pole dance jako dziedziny sportu, a także pokazanie, że jest to dziedzina o ogromnych możliwościach przekazu artystycznego.

 

Komentarze  
-14 # cow id 2021-07-20 17:32
taniec na rurze - niegodne zachowanie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+5 # Rura 2021-07-20 23:42
Po pierwsze to nie zachowanie tylko sport. Po drugie skoro dajesz komentarz to znaczy że umiesz korzystać choć w minimalnym stopniu z sieci więc radzę poszukać wiedzy skąd wzięła się ta dyscyplina a nie tylko kierować się stereotypami. Bo jeżeli tak robisz to krewetka ma więcej inteligencji od ciebie :P :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Tadek 2021-07-21 21:54
Rura, nie obrażaj krewetek proszę :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Tirówka 2021-07-24 00:08
Zawsze , to lepiej tańczyć na rurze , niż stać przy drodze .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook