W miejscowości Dobrcz, niedaleko Bydgoszczy odbyła się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (OOM) oraz Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w łucznictwie.

Zawodniczka Mewy Kołobrzeg, Zuzanna Błaszczyk, po strzelaniu na odległości 60 m, zdobyła indywidualnie brązowy medal.

Niestety po raz pierwszy raz w historii OOM, nie odbyły się konkurencje na krótkich odległościach (tj. 50 m i 30 m u mężczyzn oraz 40 m i 30 m u kobiet) w związku z nagłym załamaniem pogody i ulewnym deszczem. Organizator postanowił przerwać zawody i zakończyć rywalizację po strzelaniu na odległościach 70m i 60 m (mężczyźni) oraz 60 m i 50 m (kobiety), w związku z czym możliwość zdobycia większej ilości medali była niemożliwa.

Po pojedynkach indywidualnych, zawodnicy Mewy Kołobrzeg: Weronika Stoma Jakub Latkowski Kacper Grzelak Zuzanna Błaszczyk, zakończyli rywalizację na 1/8 finału.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook