Od dzisiaj na plaży przy Kamiennym Szańcu można skorzystać z atrakcji proponowanych przez stację TVN. W tym roku miasteczko stawia na sport i aktywności fizyczne. Strefa #PRZYSTANEKSPORT, będzie tętnić życiem przez cały weekend, oferując moc atrakcji dla odwiedzających w każdym wieku. 

Dzisiaj do Kołobrzegu zawitał „Projekt Plaża”. Miasteczko stacji TVN będzie stało przez cały weekend na plaży przy Kamiennym Szańcu, a odwiedzać je można w godzinach 9-17. Plaża została podzielona na strefy, a w każdej z nich odbywają się różne pokazy i atrakcje sportowe, ponieważ w tym roku  miasteczko stawia na sport i aktywności fizyczne.

Można również powspinać się na ściance, czy spróbować swoich sil w sportach wodnych,a na jednym ze stoisk zasięgnąć informacji na temat zdrowia.

Dla najmłodszych natomiast, została wydzielona specjalna strefa „Kids Club”. 

Wieczory z kolei to czas dla kinomaniaków, którzy będą mogli zrelaksować się na leżaku w strefie kina plenerowego na dziedzińcu przed ratuszem.

O tym co się dzieje w miasteczku, TVN będzie relacjonować w swoich programach. Czas na plaży umila muzyka grana przez dj-a.

Komentarze  
+1 # Gdzie logika 2021-07-30 22:30
A dlaczego to na takim za[wulgaryzm]iu, a nie przy molo?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn