W trakcie dzisiejszego meczu Kotwicy Kołobrzeg z Zawiszą Bydgoszcz (rozpoczęcie o 19.46), przed meczem oraz w jego w przerwie, z okazji 75-lecia powstania klubu, starosta Tomasz Tamborski wraz z piłkarzami rozrzucą wśród siedzących na trybunach mieszkańców firmowe piłki, promujące Powiat Kołobrzeski, z podpisami wszystkich zawodników.

- Jako powiat chcemy aktywnie włączyć się w ten zaszczytny jubileusz naszego klubu, dlatego przygotowaliśmy taką niecodzienną niespodziankę dla naszych kibiców. Mam nadzieję, że ponad sto piłek, które powędrują na trybuny, ucieszy małych, ale i tych dorosłych już kibiców biało-niebieskich. Serdecznie zapraszamy całe rodziny na kołobrzeski stadion - mówi starosta Tomasz Tamborski.

W czwartek piłkarze podpisywali piłki, które dzisiaj trafią do mieszkańców podczas obchodów 75-lecia MKP Kotwica Kołobrzeg.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn