W miniony weekend cały Kołobrzeg był biało niebieski, a to za sprawą obchodów 75 rocznicy powstania klubu sportowego Kotwica Kołobrzeg.  

W piątek, na Bulwarze Marynarzy Pogranicza  w godzinach wieczornych kibice urządzili racowisko uświetnione pokazem sztucznych ogni. W ten spektakularny sposób, oddali cześć swojej ukochanej drużynie. W sobotę natomiast, odbył się mecz w ramach 4 kolejki 3 ligi piłki nożnej, gdzie Kotwica Kołobrzeg na własnym stadionie podejmowała zespół Zawiszy Bydgoszcz. Tuż przed rozpoczęciem widowiska, na trybuny powędrowały okolicznościowe koszulki oraz piłki z podpisami piłkarzy.  Mecz zaczął się dość szczęśliwie dla gości, gdyż już w 11 minucie za sprawą Macieja Koziara prowadzili jeden do zera. Wynik do przerwy nie uległ zmianie i to zespół z Bydgoszczy schodził do szatni w lepszych humorach. Po zmianie stron do odrabiania strat zabrała się Kotwica, na efekty nie trzeba było długo czekać, w 56 minucie strzałem bezpośrednio z rzutu rożnego bramkę zdobył Piotr Łysiak doprowadzając do remisu. Mimo usilnych starań obu zespołów wynik nie uległ już zmianie i podział punktów stał się faktem. Tuż po zakończeniu spotkania na kibiców zebranych na stadionie czekała mała niespodzianka, a mianowicie pokaz fajerwerków. Przypomnijmy, Kotwica Kołobrzeg po czterech kolejkach z dorobkiem 7 punktów zajmuje 4 miejsce w ligowej tabeli, następny mecz Biało niebiescy zagrają na wyjeździe a ich rywalem będzie Jarota Jarocin.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn