Kołobrzeski drifter Kamil Jadczyk godnie reprezentuje kołobrzeski Drift Team na zawodach w całej Polsce. W tym sezonie, na starcie pierwszej rundy Drift Open w Debrznie zdobył drugie miejsce, a niedługo weźmie udział w największym wydarzeniu driftingowym w kraju, czyli Drift Open.

Drifting, czyli wprowadzenie auta w kontrolowany poślizg i utrzymanie go jak najdłużej. Tak najprościej można wyjaśnić, na czym polega sport, który od wielu lat cieszy się popularnością w naszym mieście. Wśród kołobrzeskich drifterów jest Kamil Jadczyk, który ma duże szanse na zajęcie wysokiego miejsca w klasyfikacji ogólnej w zawodach serii Drift Open.

Kamil dla znajomych Bombel jeździ w taki sposób od kliku lat, ale profesjonalnie zajął się tym sportem niedawno.

Na razie za Kamilem trzy rundy zawodów. Pierwsza z nich, która odbyła się w Debrznie, zakończyła się zajęciem drugiego miejsca. Następnie były zawody w Kielcach i w Koszalinie. Teraz najważniejsza ostatnia runda odbędzie się w połowie września w Toruniu.

Więcej w materiale wideo.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook