Dziś w Ognisku Pracy Pozaszkolnej starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski spotkał się z zawodniczkami i zawodnikami Uczniowskiego Klubu Sportowego OPP Powiat Kołobrzeski, którzy w mijającym sezonie siatkówki plażowej osiągali wybitne sukcesy sportowe.

Spotkanie starosty z młodymi siatkarzami było okazją do wręczenia gratulacji oraz upominków za wybitne osiągnięcia, które zawodnicy mają na swoim koncie w minionym sezonie siatkówki plażowej. Siatkarze zdobyli medale na arenie europejskiej, ogólnopolskiej i wojewódzkiej, w tym 9 medali w finałach wojewódzkich, 2 medale w finałach Polski oraz srebrny medal w Finale Mistrzostw Europy do lat 18. Wyróżnieni zawodnicy to: Aleksander Czachorowski, Szymon Kobyliński, Oliwier Pawlicki, Przemysław Adasiak, Szymon Wójtowicz, Kamil Świątkowski, Franciszek Dubois-Placak, Benjamin Dubois-Placak, Alicja Ozorowska, Ewa Dzwolak, Dawid Korczyk oraz Maksymilian Kupiec.

W spotkaniu uczestniczyli również trenerzy UKS OPP Powiat Kołobrzeski: Robert Szpak, Piotr Bogdanowicz, Leszek Kowalewski, Dariusz Cholka oraz Mariusz Rzeszotek, którzy również otrzymali podziękowania od starosty.

- Sukcesy młodych sportowców, to wspaniałe uhonorowanie pracy trenerów włożonej w przygotowanie zawodników oraz wspieranie rozwoju ich talentów, zdolności i umiejętności. Młodym siatkarzom życzę kolejnych sukcesów, a trenerom wielu jeszcze powodów do radości z osiągnięć wychowanków– mówił starosta Tomasz Tamborski.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn