Po latach przerwy zmierzymy się z uznaną marką w polskiej koszykówce PGE Turowem Zgorzelec, ale tym razem na poziomie Suzuki 1 Ligi Mężczyzn. Jeszcze w poprzednim sezonie drużyna ze Zgorzelca występowała na poziomie 3 ligi, lecz za sprawą dzikiej karty występuje jako 17 drużyna na zapleczu ekstraklasy.

Historia pojedynków Kotwicy z Turowem jest bardzo bogata i sięga lat dziewięćdziesiątych na poziomie ówczesnej 2 ligi. Sobotnie spotkanie będzie 43 pojedynkiem tych drużyn na różnych szczeblach rozgrywkowych. Obecnie drużynę Turowa można uznać bardziej za autsajdera ligi ze względu na późne rozpoczęcie przygotowań do sezonu, a przede wszystkim brak zawodników na rynku w momencie budowania składu.

Drużyna ze Zgorzelca składa się głównie z zawodników, którzy reprezentowali ten klub na poziomie 3 ligi. Najbardziej znanym zawodnikiem zgorzelan jest Bartosz Bochno. Liderem drużyny co ciekawe nie jest Bochno, a Cezary Fudziak ze średnią 21,5 punktu na mecz co daje mu pierwsze miejsce wśród strzelców ligi. Najnowszym wzmocnieniem Turowa jest rozgrywający, który ostatnie sezony spędził w Zielonej Górze Kacper Traczyk. Z pewnością skład drużyny ze Zgorzelca nie jest jeszcze zamknięty. Klub poszukuje 2-3 wartościowych zawodników, którzy podniosą poziom drużyny.

Mecz ten odbędzie się w sobotę 23 października w hali Milenium o godzinie 18:00. Liczymy na Wasze wsparcie!

Bilety na sobotnie spotkanie z Turowem dostępne są na stronie http://www.ticketik.pl/#!/Wydarzenie/1895

Przedsprzedaż odbywa się na stronie ticketik.pl, w biurze klubowym w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach pracy biura (10:00 - 15:00) oraz dodatkowo w czwartek i piątek w godzinach 16:00 - 18:00 w cenach 10 złotych bilet normalny, 5 złotych ulgowy. W dniu meczu w kasie biletowej na godzinę przed spotkaniem bilet normalny kosztuje 15 złotych, natomiast 10 złotych ulgowy. 

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn