Julia Antolak wygrała turniej półfinałowy Mistrzostw Polski i uzyskała awans finałów Mistrzostw Polski Kobiet w 2022 roku.

W Jastrzębiej Górze odbyły się Półfinały Mistrzostw Polski oraz Półfinały Mistrzostw Polski Kobiet. Jak już wspominaliśmy, w grupie Pań pierwsze miejsce wśród 25 startujących zawodniczek zajęła reprezentantka Solnego. Awans do finałów Mistrzostw Polski Kobiet, w którym w maju przyszłego roku wystartuje 10 Pań, zapewniało zajęcie dwóch pierwszych miejsc w turnieju półfinałowym. Julia spisała się w tym turnieju znakomicie zdobywając 8 punktów z 9 możliwych do zdobycia. Zawodniczka Solnego odnotowała 7 wygranych oraz dwa remisy. Drugą awansującą do turnieju finałowego zawodniczką z dorobkiem 6.5 punktu została Anna Kubicka reprezentująca klub Zagłębie Dąbrowa Górnicza.

Komentarze  
+5 # dla dzieci dobra 2021-11-06 08:23
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+7 # ika 2021-11-06 12:54
Gratulacje!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Ludwika 2021-11-08 10:55
Co to za tajemnicza dyscyplina ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook