Szisiaj podopieczni trenera Franka staną przed niełatwym zadaniem podtrzyma serii 5 zwycięstw z rzędu. W hali Milenium zmierzymy się z wymagającą drużyną z Krosna.

Miasto Szkła ma na swoim koncie dwie wygrane i cztery porażki zajmując 12 miejsce w tabeli. Wyniki te nie pokazują do końca potencjału drużyny trenera Soji. Krośnianie mierzyli się z mocnymi drużynami takimi, jak Rawlplug Sokół Łańcut, SKS Starogard Gdański i ostatnio Górnik Trans.Eu Wałbrzych, z którym dużą część meczu prowadzili i mieli rzut na wygraną.

Patrząc na drużynę z Krosna z poprzedniego sezonu doszło do wielu zmian w składzie oraz na ławce trenerskiej Marcina Radomskiego zamienił Radosław Soja. Liderami Miasta Szkła są Santiago Vaulet (średnio ponad 18 punktów, 9 zbiórek i 3 asysty na mecz), Julian Jasiński (średnio 16 punktów, 8,8 zbiórek na mecz) oraz Roman Janik (średnio 16 punktów na mecz). Wspomagani są przez Dariusza Oczkowicza, Pawła Śpicę i Damiana Ciesielskiego.

Bolączką drużyny trenera Soji są nienajlepsze 4 kwarty w wykonaniu jego podopiecznych. Miasto Szkła zajmuje 4 miejsce w lidze pod względem popełnionych fauli. Średnio popełnia ponad 22 faule na mecz.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn