W Koszalinie odbyła się I edycja Grand Prix Województwa Zachodniopomorskiego i Lubuskiego w Pływaniu. Miejski Klub Pływacki Kołobrzeg reprezentowany był przez sześcioosobową ekipę zawodników roczników 2010 - 2008.

W pierwszej edycji zmagań na podium stanęły Pola Kowalkiewicz i Natalia Szpakiewicz. Pola wywalczyła dwa razy medal brązowy rocznika 2010 na dystansach 50m klasycznym (40.96) i 100m dowolnym (1:14.97) bijąc dwa rekordy życiowe. Natalia Szpakiewicz - rocznik 2008, również poprawiając życiówkę, wywalczyła brązowy medal na 100m stylem grzbietowym płynąc ten dystans w czasie 1:16.44.

Blisko podium, na najbardziej nie lubianym miejscu przez sportowców – 4 miejscu, znalazły się Nadia Bartyzel na dystansie 100m grzbiet, Aleksandra Mackojć na 50m stylem motylkowym i Michalina Kaleta na 100m stylem zmiennym.

Kolejna edycja GP już wkrótce.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook