Podopiecznych trenera Franka czeka daleki wyjazd do Lublina, by w niedzielę podtrzymać serię wygranych 6 meczów z rzędu. Zadanie to nie będzie łatwe, bo naprzeciwko Czarodziejów z Wydm staną rezerwy ekstraklasowego Startu Lublin, które prawdopodobnie wzmocnione będą zawodnikami pierwszego zespołu.

Druga drużyna Startu zajmuje obecnie 10 miejsce w tabeli, mając na koncie 4 porażki i trzy wygrane w tym bilans dwóch zwycięstw we własnej hali. Liderami lublinian są Bartłomiej Pelczar średnio ponad 16 punktów i 5 asyst na mecz, Bartosz Ciechociński średnio 14 punktów i blisko 6 zbiórek na mecz, Mikołaj Stopierzyński średnio 14 punktów i 5 zbiórek na mecz. Wspomagani są przez Karola Obarka, Krzysztofa Wąsowicza i Michaela Gospodarka. Do rozgrywek 1 ligowych zgłoszeni są również zawodnicy pierwszej drużyny Mateusz Dziemba, Mateusz Kostrzewski, Damian Jeszke, oraz Roman Szymański. Dwaj ostatni mieli już okazję w tym sezonie pokazać próbkę swoich umiejętności na parkietach Suzuki 1 Ligi Mężczyzn.

Patrząc na statystyki drużyny mocną stroną lublinian jest skuteczność rzutów osobistych. Zajmują oni pierwsze miejsce w lidze pod tym względem ze średnią 78,9%. Wykonują małą ilość fauli średnio 18 na mecz.

Mecz ten odbędzie się w niedzielę 14 listopada o godzinie 18:00 i będzie transmitowany na żywo za pośrednictwem strony instat.tv. Mamy dla kibiców niespodziankę na ten mecz w postaci strefy kibica przygotowanej przez Cue Clan klub bilardowy (dawna ósemka). Będzie to pierwsza okazja do wspólnego kibicowania Czarodziejom z Wydm przed telewizorem w spotkaniu wyjazdowym. Sponsorem strategicznym kołobrzeskiej koszykówki jest Sensation Poland.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook