W Szczecinie odbył się Ogólnopolski Sprawdzian Wytrzymałości i Wszechstronności w Pływaniu Dzieci 11-letnich i Młodzików 12-letnich. MKP Kołobrzeg reprezentowały zawodniczki 11- letnie.

Sprawdzian miał za zadanie ocenę umiejętności technicznych i wytrzymałości młodych pływaków. Zawodniczki MKP Kołobrzeg test ten przeszły pomyślnie.

Bardzo dobrze spisała się Nadia Bartyzel, która w wymagającej konkurencji 400 m stylem dowolnym zajęła trzecie miejsce uzyskując czas 5:39.25. Pozostałe dziewczęta sprawdzian zaliczyły także bardzo pozytywnie zajmując w konkurencji 400 m stylem dowolnym:

miejsce 6 - Aleksandra Mackojć,

miejsce 7 - Pola Kowalkiewicz,

miejsce 8 - Michalina Kaleta,

miejsce 13 - Małgorzata Rogińska.

Na drugim obowiązkowym dystansie 200 m stylem zmiennym dziewczęta plasowały się na miejscach: 5 - Pola Kowalkiewicz, 6 - Michalina Kaleta, 7 - Aleksandra Mackojć, 9 - Nadia Bartyzel, 12 - Małgorzata Rogińska.

Sezon sportowy trwa, czekamy na kolejne doniesienia z pływalni.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn