Kibice Kotwicy rozdali paczki z okazji mikołajek Wszystko w ramach akcji "Biało-niebieski Mikołaj". W tym roku, Mikołaj w biało-niebieskim szaliku wraz ze swoimi pomocnikami oprócz tradycyjnej wizyty w szpitalu odwiedził również dwa domy interwencyjnego pogotowia rodzinnego, które znajdują się na terenie Kołobrzegu.

Łącznie paczkami zostało obdarowanych kilkanaście dzieci, które przebywają tam w związku z kryzysową sytuacją w swoich domach. Najmłodsi podopieczni pogotowia nie ukrywali radości z wizyty biało-niebieskiego Mikołaja. W paczkach oprócz masy słodyczy znalazły się m.in. bilety na najbliższy mecz koszykarskiej Kotwicy.

- Kibicowanie to nie tylko obecność na stadionie, ale także działalność poza nim. Dlatego m.in. co roku 6 grudnia spełniamy swój obowiązek - wyjaśniał jeden z kibiców kołobrzeskiej Kotwicy rozdając paczki.

- Za wsparcie naszej akcji dziękujemy Pani Notariusz Magdalenie Woroń-Szumskiej, Chłopakom z Pizzerii Majus, całej załodze pracującej w Bistro Wichłacz, "Biało-Niebieskiej Emigracji" oraz wszystkim kibicom Kotwicy - czytamy w specjalnym komunikacie fanów "Perły Bałtyku".

Komentarze  
+2 # gośka 2021-12-08 07:33
brawa dla wszystkich na biało niebieską emigrację kotwicy kołobrzeg oraz wszystkich kibiców kotwicy zawsze można liczyć
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+4 # ***** ** 2021-12-08 09:46
Szacun dla kibiców. Tylko dlaczego ta czaszka i piszczele na tym wiele znaczącym szaliku. Idziesz do dzieci to ich nie strasz.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # Klaudia 2021-12-08 12:27
Cytuję ***** **:
Szacun dla kibiców. Tylko dlaczego ta czaszka i piszczele na tym wiele znaczącym szaliku. Idziesz do dzieci to ich nie strasz.

Naprawdę już nie ma o co się przyczepić ? Dajcie spokój, dobry gest zrobili jak zwykle. Barwy klubowe, serca złote i radość dzieci, wszystko super jak zwykle
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn