Podopieczni trenera Franka zmierzą się w hali Milenium z rozpędzonymi Kociewskimi Diabłami. Starogardzianie mają na swoim koncie w 5 ostatnich spotkaniach 4 zwycięstwa w tym ostatnie w środę (16 marca) na własnym parkiecie z rezerwami Śląska Wrocław.

Aktualnie zajmują oni 11 miejsce z bilansem 13 zwycięstw i 13 porażek. Liderami Starogardu Gdańskiego są: były zawodnik Kotwicy Szymon Ryżek średnio 18 punktów i 6 zbiórek na mecz, Bartłomiej Karolak średnio 14 punktów i ponad 3 asysty na mecz, Filip Stryjewski średnio ponad 13 punktów, 5 zbiórek i 6 asyst na mecz. Wspomagani są przez byłego zawodnika Kotwicy Michała Sadło, Szymona Ćwiklińskiego i Bartłomieja Pietrasa. Dużym osłabieniem jest brak kontuzjowanego Pawła Śpicy oraz dobrze znanego w Kołobrzegu Tymona Szymańskiego.

Kociewskie Diabły zdobywają średnio ponad 81 punktów, tracąc blisko 83. SKS zajmuje trzecie miejsce w lidze pod względem ilości celnych rzutów z dystansu (blisko 10 na mecz). Równie mocną ich stroną są zbiórki. Zbierają średnio ponad 40 piłek na mecz co daje im 3 miejsce w lidze pod tym względem. Dużym problemem starogardzian są straty (średnio ponad 16 na mecz).

W trakcie meczu zorganizujemy wraz z Wojskową Komendą Uzupełnień w Kołobrzegu dzień weterana. Będzie to okazja do wyróżnienia i wysłuchania 3 wojskowych.

Chcemy przede wszystkim podziękować im za służbę i przypomnieć społeczności w tak niepewnych czasach jak wielkim poświęceniem wykazują się wojskowi często tracąc zdrowie i życie w naszej obronie oraz wolności, za co należy im się ogromny szacunek i pamięć. Hala Milenium przyozdobiona zostanie flagami biało-czerwonymi, przed meczem odegrany zostanie hymn Polski.

Nie zapominamy o tym co dzieje się za naszą wschodnią granicą, dlatego przed meczem odbędzie się zbiórka artykułów spożywczych, chemicznych oraz kosmetycznych na rzecz uchodźców oraz licytacja koszulki meczowej z podpisami drużyny w dużej przerwie. Dochód z licytacji przekażemy również na rzecz uchodźców z Ukrainy.

Na mecz zaproszeni zostaną uczniowie Szkoły Mundurowej w Gościnie oraz żołnierze 8 Batalionu Remontowego w Kołobrzegu.

Mecz ten odbędzie się w sobotę 19 marca o godzinie 18:00 w hali Milenium. W trakcie spotkania nie zabraknie atrakcji dla kibiców w postaci konkursów w tym rzut Susła z połowy boiska o wygraną 500 złotych.

Bilety na to spotkanie dostępne są na stronie http://www.ticketik.pl/#!/Wydarzenie/1954 w biurze klubowym w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach pracy biura (10:00-15:00).

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn