W gabinecie starosty kołobrzeskiego Tomasza Tamborskiego wręczone zostały koszulki z logo powiatu dla zawodników i trenerów Klubu Sportowego „Morote” z Głowaczewa.

W ostatnich dniach było głośno w kołobrzeskich mediach o utalentowanych, młodych zawodnikach Klubu Sportowego „Morote” z Głowaczewa, którzy zdobyli medale podczas XXI Central Europe Open. Turniej odbywał się w Bydgoszczy i zgromadził prawie 1000 zawodników, reprezentujących 88 klubów z 16 krajów. Klub w klasyfikacji generalnej uplasował się na rewelacyjnym 7 miejscu, wystawiając w turnieju 12 zawodników, którzy przywieźli aż 14 medali.

Klub Sportowy Morote jest rodzinnym klubem, którego ideą jest to, by każdy bez ograniczeń mógł rozwijać i realizować swoje sportowe pasje. Treningi karate odbywają się w profesjonalnej sali do sztuk walki i na najwyższym poziomie. W powiecie kołobrzeskim jest to jedyny klub, w którym można trenować Karate Olimpijskie (WKF). Zawodnicy klubu mogą pochwalić się wieloma sukcesami zdobytymi w ostatnim czasie na międzynarodowych turniejach karate. W ramach gratulacji za osiągnięte sukcesy sportowe Zarząd Powiatu postanowił ufundować koszulki z logo powiatu dla zawodników i trenerów klubu. Koszulki utalentowanym karatekom i trenerowi Przemysławowi Spadło wręczyli starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski oraz wicestarosta Jacek Kuś.

Życzymy kolejnych sukcesów na najbliższych międzynarodowych zawodach w Tczewie i Bratysławie.

Komentarze  
0 # PAPAYA 2022-03-17 09:36
OCZYWIŚCIE GRATULUJĘ. KARATE JUŻ NIE OLMPIJSKIE, WYCOFANE Z IGRZYSK
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn