W Licheniu Starym w miniony weekend odbył się kolejny z cyklu Pro- Turnieje Licheń Cup U9, na którym gościli młodzi adepci piłki nożnej z całej Polski. Na takich zawodach nie mogło zabraknąć i naszych 9-letnich piłkarzy z MKP Kotwica Kołobrzeg.

Zespół trenera Macieja Wachowskiego i tym razem powrócił do Kołobrzegu zadowolony oraz szczęśliwy, bowiem ostatecznie uplasował się na 2 miejscu. Na 11 rozegranych meczów, kołobrzeżanie ulegli jedynie zwycięzcy turnieju - Akademii Piłkarskiej Reissa Jarocin. Podium domknęła Pogoń Szczecin.

Skład naszej drużyny: Juliusz Smagieł, Antoni Kmieć, Maksymilian Wachowski, Kacper Piotrowski, Sebastian Figurski, Mariusz Ochnio, Filip Zahorski, Bruno Remplewicz, Kacper Marczyk, Mikołaj Wieczorek (Bałtyk Koszalin).

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook