Przez cały tydzień rozgrywały się OTWARTE MISTRZOSTWA KOŁOBRZEGU W STRZELANIACH PNEUMATYCZNYCH w ramach obchodów 77. Rocznicy Walk o Kołobrzeg i Zaślubin Polski z Morzem w Marcu 1945.

Jako że były to zawody otwarte na liście startujących znalazły się osoby z Niemiec i Ukrainy. Frekwencja zawodów dopisała, a wyniki napawają optymizmem przed zawodami w Bydgoszczy,na początku kwietnia. Uczestnicy strzelali konkurencje 40 strzałowe z pistoletu i karabinu oraz łatwiejszą konkurencję karabinową z pozycji siedząc 10 strzałów. Organizatorem zawodów oprócz Klubu Strzeleckiego był Urząd Miasta oraz MOSiR. Podsumowanie oraz wręczenie nagród odbyło się punktualnie o 14 w sobotę.

Czołowe miejsca zajęli:

Pistolet pneum. 40 strz.:

1. Konrad Drobek

2. Gabriela Antos

3. Andrzej Borkowski

Karabin pneum. 40 sztr.:

1. Aleksandra Winiszewska

2. Maciej Królikowski

3. Oskar Grzelak

Karabin pneum. 10 sztr. siedząc:

1. Gabriela Antos

2. Konrad Drobek

3. Jacek Niewęgłowski

Chętnych którzy chcą sprawdzić swoje możliwości strzeleckie Klub zaprasza do wstąpienia w szeregi miłośników strzelania. Zapisy można zrobić w siedzibie klubu przy Hali Milenium.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn