Jeden z młodszych zdolnych zawodników, siedmioletni Piotr Werema trenujący w Solnym do października 2021r. zanotował bardzo udany występ na Mistrzostwach Polski Przedszkolaków w Poroninie.

W Ośrodku Wczasowym Limba w dniach odbywały się Mistrzostwa Polski w szachach do lat 7. W grupie chłopców wystartowało 60 uczestników,w tym zawodnik Solnego Grzybowo – Piotr Werema, który z wynikiem 5 punktów w 9 partiach zajął 25 miejsce. Zważając na to, że przed zawodami nasz zawodnik był według rankingu rozstawiony z 59 numerem startowym, a zakończył je na 25 pozycji, jego występ uznać trzeba za bardzo udany. Piotr w swoim debiutanckim występie na zawodach tej klasy zanotował 4 wygrane, dwa remisy oraz trzy porażki. Swoim dobrym występem wypełnił normę ma V kategorię szachową. Gratulacje dla młodego zawodnika oraz jego starszego kolegi z klubu Miłosza Rogali pod okiem którego przygotowywał się do zawodów.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook