W Gdańsku odbyły się Mistrzostwa Polski w Fitness Sportowym. Kołobrzeską Akademię Akrobatyki LaPassion reprezentowało pięć zawodniczek.

W kategorii Fitness Show (do 15 lat) Malwina Jezierska zdobyła srebrny medal, poprawiając swój wynik z ubiegłego roku, kiedy to była czwarta. 5 miejsce zajęła debiutująca w imprezie tej rangi Laura Tolwaj a tuż za nią uplasowała się Paulina Kiełbasa.

Pozostałe nasze dwie akrobatki rywalizowały w kategorii Fitness Dance. Obie dziewczyny spisały się na medal. I tak Marika Jezik sięgnęła po srebro (do 15 lat) a jej klubowa koleżanka Wiktoria Olesiak zajęła 3 miejsce (do 14 lat) notując niesamowity progres od ubiegłorocznego czempionatu, na którym była jedenasta. Jak widać medalowa passa dziewczyn trenujących pod okiem Magdaleny Kozak i Marty Kuchna trwa, a systematyczna i ciężka praca przynosi doskonałe efekty.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook