Chłodne dni jeszcze bywają, lecz wszystkim zrobi się gorąco za sprawą sportowych emocji. „Kołobrzeg Anchor Cup”, ktore odbędą się w dniach 14-15 maja 2022 roku.

- Widzimy liczne zapytania dotyczące oferty turniejowej nad morzem. Kołobrzeg jest cudownym miastem, które zapewni młodym sportowcom najwyższej klasy warunki, aby zagrać podczas bardzo dobrze zapowiadającego się turnieju piłkarskiego. Czujemy sporą odpowiedzialność, ale nasza agencja nie raz podejmowała ciekawe wyzwania i tym razem również nie zawiedziemy oczekiwań klubów oraz zawodników. – mówi Prezes Zarządu Agencji Sportowej „Around The Sport” Pan Mateusz Zieliński.

Zawody sportowe zostaną rozegrane na około 10 boiskach na kompleksie sportowym MOSIR Milenium oraz na Stadionie Lekkoatletycznym im. Michała Barty. Turniej przewidziany jest dla 6 kategorii wiekowych: U9, U10, U11, U12, U13, U15. Impreza planowana jest dla około 60 drużyn z kilku krajów Europy. Przyjadą takie marki jak Ruch Lwów, Chornomorec Odessa, Akademia Piłkarska Pogoń Szczecin, Akademia Piłkarka Śląsk Wrocław i wiele innych.

Współorganizatorem turnieju jest Akademia Piłkarska Kotwica Kołobrzeg.

Co warto podkreślić zawody będą prowadzone zgodnie z unifikacjami Polskiego Związku Piłki Nożnej i przez arbitrów wyznaczonych przez Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej.

Ten turniej z pewnością podniesie temperaturę nad Bałtykiem!

Całość turnieju uwieczni widowiskowa ceremonia przywitania, na którą zapraszamy serdecznie w piątek 14go maja 2022 o godzinie 19:30. W programie poza częścią oficjalną znajdą się liczne efektowne pokazy artystyczne oraz mecz piłkarski pomiędzy drużyną zaproszonych gości, a reprezentacją złożoną z trenerów uczestniczących w turnieju.

Więcej informacji, na temat turnieju można znaleźć na stronie organizatora https://aroundthesport.eu/ oraz na fanpage-u turnieju https://www.facebook.com/KolobrzegAnchorCup oraz organizatora https://www.facebook.com/aroundthesport

PosterA3 KOLOBRZEG2022 2 4

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn