Uczniowie szkoły Taekwon-do ITF "Hwa-Rang" z sekcjami w Dźwirzynie i Drzonowie wzięli udział w Pucharze Europy Taekwon-do ITF we Wrocławiu. W tych zawodach o randze międzynarodowej udział wzięło 7 adeptów.

Uczniowie kolejny raz z wyjazdu przywieźli dobre wieści - łącznie zdobyli 5 medali, w tym jeden złoty, dwa srebrne i dwa brązowe. A oto zwycięzcy:

Maria Bandrowska - Złoto;

Hanna Wlizło - Srebro;

Grzegorz Wolak - Srebro;

Lena Majchrzak - Brąz;

Julia Kopij - Brąz.

Marcel Sobczak i Zuzanna Dołęgowska tym razem bez odznaczenia medalowego (choć było blisko). Zarząd Stowarzyszenia gratuluje wszystkim uczestnikom. Wyjazd na Puchar Europy został dofinansowany przez Gminę Kołobrzeg. Osoby zainteresowane treningami Taekwon-do zapraszamy do kontaktu z trenerem Dawidem Świtoniem tel.: 519 470 530. Treningi odbywają się dwa razy w tygodniu, w środy i w piątki w Szkole Podstawowej w Drzonowie oraz na Hali GOSTiR w Dźwirzynie.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn