Za nami starty triathlonistów na drugiej imprezie z cyklu CIECH Tri Tour - Marbruk Triathlon Charzykowy. Zawodnicy pobijali życiówki i rekordy trasy, a emocje na mecie rozpalały kibiców.

Reprezentant Kołobrzegu przywiezie do domu złoty medal. O sportowcach trenujących triathlon mówi się, że to ludzie z żelaza. W każdym starcie pokonują kilkadziesiąt kilometrów biegnąc, jadąc na rowerze i płynąc. Od początku niedzielnych startów w Charzykowach dopisywała pogoda, która zachęciła kibiców do licznego zgromadzenia się nad przepięknym Jeziorem Charzykowskim.

Podczas tegorocznej edycji rywalizacja odbyła się na trzech dystansach indywidualnych (112,99 km, 56,5 km oraz 28,25 km) oraz w zawodach drużynowych. W niedzielę, 12.06.2022 r., Michał Mieczewski z Kołobrzegu wywalczył złoty medal na dystansie 56,5km w kategorii mężczyzn 60-69 lat.

Kolejne triathlonowe zmagania z cyklu CIECH Tri Tour już 15 lipca podczas JBL Triathlon Poznań. Miejmy nadzieję, że atmosfera na zawodach będzie również tak samo wspaniała jak miało to miejsce teraz w Charzykowach.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn