Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 wywalczyli mistrzostwo powiatu w mini koszykówce chłopców w rozgrywkach w ramach Igrzysk Dzieci. Turniej Finałowy odbył się w Szkole Podstawowej nr 7 w Kołobrzegu.

W zawodach startowało 6 szkół podstawowych z powiatu kołobrzeskiego. Chłopcy pokonali pewnie w swojej grupie wszystkie drużyny i awansowali do finału, gdzie zmierzyli się ze Szkołą Podstawową nr 6. Mecz finałowy od początku układał się po myśli drużyny z czwórki. Po pierwszej kwarcie zawodnicy osiągnęli dużą przewagę, którą w pozostałych kwartach jeszcze powiększyli. Zwycięstwo to zapewniło szkole awans do dalszych etapów rozgrywek o Mistrzostwo Województwa.

Mistrzowie Powiatu Kołobrzeskiego:

FILIP CHAC VIA

BŁAŻEJ KOLASA VIA

ADAM TROTT VIA

PIOTR RYCHLEWSKI VIIB (rocznik 2010)

KUBA JĘDRKOWIAK VIIB (rocznik 2010)

JULIAN GAJKOWSKI VA

KUBA WŁODARCZYK VA

WOJTEK ROBASZKIEWICZ VA

ADRIAN KOTYNIA VA

FILIP SIUTA IVA

MAREK RYCHLEWSKI IIIA

KUBA GOŁEMBIEWSKI VIB.

Trener: Przemysław Wróbel.

Komentarze  
0 # Gratulacje 2023-02-01 08:31
Gratulacje dla całej Drużyny i dla pana trenera. Oby więcej dzieci uprawiało różne rodzaje sportów lub chociaż spacerowało.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn