Na 31 finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Kołobrzegu wiele się działo. Jednym ze sportowych przedsięwzięć na rzecz orkiestry był Maraton Pływacki zorganizowany już po raz kolejny przez Miejski Klub Pływacki Kołobrzeg w akcji "Milenium i Przyjaciele”.

Siedem drużyn walczyło z czasem gromadząc na swoim koncie przepłynięte kilometry. Dzięki tegorocznym sponsorom udało się wypływane kilometry zamienić na złotówki. Biuro Podróży "Depka Travel” zapłaciło za siedem i sześć kilometrów drużyn, które uzyskały I i III miejsce. Szkółka Pływacka "Shark” Kołobrzeg zapłaciła za siedem kilometrów drużyny, która zajęła II miejsce.

Dzięki hojności uczestników i sponsorów udało się zebrać MKP Kołobrzeg rekordową sumę 3353 zł, która została przekazana do puszki Milenium Kołobrzeg, by następnie dołączyć do pieniędzy zebranych przez kołobrzeski sztab WOŚP. Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim, którzy zaangażowali się w tegoroczną akcję.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn