Kadeci UKS OPP Powiat Kołobrzeski po zdobyciu złotych medali w województwie uczestniczyli w kolejnym etapie rozgrywek czyli Ćwierćfinale Mistrzostw Polski.

Podopieczni Dariusza Cholki oraz Krzysztofa Ośliślok udali się do Warszawy aby powalczyć o marzenia i awansować po raz pierwszy do Półfinału Mistrzostw Polski. Turniej zapowiadał się fascynująco, a uczestnikami byli :

UMKS MOS WOLA Warszawa

EKS SKRA Bełchatów

UKS Szamotulanin Szamotuły

AS Stal Nysa

IM Faurecia Volley Jelcz Laskowice

UKS OPP Powiat Kołobrzeski

Kołobrzeżanom po niesamowitej walce zabrakło zdobycia jednego seta, a konkretnie zdobycia dwóch punktów w ostatnim meczu z zespołem z Bełchatowa z którym przegrali 3 seta 25-23, a zwycięstwo w tym secie dawało awans do półfinału Mistrzostw Polski. Mimo tego zajęcia 3 miejsca w Ćwierćfinale Mistrzostw Polski jest dużym sukcesem i dobrym prognostykiem na przyszłość. Podczas ćwierćfinału kadeci rozegrali cztery spotkania, a najlepsze spotkanie rozegrali z zespołem z Jelcza ( wygrana 3-1 ) który w ogólnym rozrachunku zajął 2 miejsce zabierając Nam miejsce w półfinale.