Ponad 1000 zawodników ze 100 klubów reprezentujących 14 państw, wystartowało w miniony weekend na międzynarodowych zawodach karate Central Europe Open w Bydgoszczy. Turniej był bardzo udany dla zawodników Klubu Sportowego Morote.

Podopieczni trenera Przemysława Spadło zdobyli 5 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe medale! Najlepiej spisała się Klaudia Grząkowska, niedawna triumfatorka turnieju w Bratysławie, która zdobyła dwa złote medale w kumite indywidualnym. Doskonale spisał się także Przemek Spadło, zwycięzca kumite indywidualnego oraz drużynowego wraz z kolegami z zespołu: Mikołajem Szymankiem, który zdobył też brąz w kumite indywidualnym oraz Wiktorem Klimem.

Złoty medal zdobył także Tymon Lorbiecki, który pokazał pełnię swoich możliwości. Wspaniale zaprezentowała się najstarsza zawodniczka w klubie - Yuliia Nykolin, zdobywczyni dwóch srebrnych medali w kumite kobiet u21+68kg, oraz w kumite juniorek +66kg.

Najbardziej utytułowany zawodnik klubu Wiktor Wojarski, znowu pechowo przegrał finał i musiał zadowolić się srebrnym medalem w kategorii kadetów, natomiast debiut w starszej kategorii wiekowej (junior) okazał się udany, gdyż zawodnik KS Morote wywalczył brązowy medal.

Ponadto brązowe medale zdobyły Lenka Szymanek oraz Anastazja Matsyuk, wielce utalentowana i pracowita zawodniczka z Głowaczewa.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom i życzymy powodzenia na kolejnych turniejach.

Komentarze  
0 # Teres 2023-03-07 16:40
Wspaniale! . Prawdziwi pasjonaci. Kolejnych udanych wyjazdów.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn