Akrobaci KSG "Acrosport" Kołobrzeg zdobyli wysokie lokaty w "Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików Polski Północno-Zachodniej w akrobatyce sportowej, skokach na trampolinie, ścieżce i podwójnej mini trampolinie".

Kołobrzescy akrobaci w Zielonej Górze rywalizowali o medale wśród 218 sportowców z 15 klubów. Na planszy złoto zdobyła nasza dwójka chłopców (Maks Ernestowicz i Sebastian Zawada), brąz z kolei jest zasługą Zosi Bloch i Sebastiana w konkurencji dwójek mieszanych. Jesteśmy bardzo zadowoleni również ze startów dziewcząt na trampolinie oraz podwójnej mini trampolinie PMT. Pomimo najtrudniejszych układów skoków, Inez Pirzecka i Zosia Bloch zajeły odpowiednio 6. i 7. miejsce PMT. Tutaj pozycje medalowe uciekły dziewczynom dosłownie przez drobne "szkolne" błędy. W dyscyplinie olimpijskiej - skokach na trampolinie, wystartowała Inez, która zaprezentowała najtrudniejszy układ skoków wśród zawodniczek. Inez w układzie dziesięciu elementów na trampolinie skoczyła aż 4 różne salta. Ostatecznie nasza zawodniczka uplasowała się na 13. miejscu. Dzięki wynikom naszych sportowców klub "Acrosport" Kołobrzeg zdobył V miejsce w klasyfikacji drużynowej.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn