Zawodnicy KS Kołobrzeg, często startują w zawodach rangi krajowej w Bydgoszczy z powodu tego, iż są to najbliższe zawody takiej rangi. Tym razem była to I Runda Pucharu Polski, która odbyła się 13-14 kwietnia.

Po otwarciu strzelnicy palnej otworzyły się większe możliwości treningu takich konkurencji które wcześniej nie były możliwe. Na tych zawodach właśnie już kilku zawodników próbowało sprawdzić się w strzelaniu szybkim. Zanotowano dobre wyniki które przełożyły się na miejsca w pierwszych dziesiątkach w poszczególnych konkurencjach.

Najlepszym dorobkiem z tych zawodów może pochwalić się Konrad Drobek, który w konkurencji pistoletowej na 50 m zajął 3 miejsce, w strzelaniu na 25 m zajął 9 miejsce ze stratą 1 punktu do miejsca na podium. Strzelał również z karabinu na 50m i zajął 6 miejsce. Tu również zabrakło mu tylko 1 punktu do srebrnego medalu. W "pistolecie" Piotr Wolman uplasował się w czołówce zajmując 6 miejsce i 10 w pneumatyku. Również z broni palnej w trudnej konkurencji w której strzela się z 3 postaw (leżąc, klęcząc i stojąc) Henryk Stranc zajął 8 miejsce, a Jacek Niewęgłowski 10-te. W "pneumatyku" zajęli odpowiednio 7 i 10 miejsce.

I jeszcze jedna bardzo dobra wiadomość która dotarła ze strzelnicy dalekodystansowej w Wiechlicach koło Bolesławca. Nasz snajper Marek Stacherski na tych zawodach strzelał do tarczy z odległości 1 km i był najlepszy.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn