W 29 kolejce II ligi Kotwica zmierzy się na własnym stadionie z ŁKS II Łódź. Nasza drużyna w poprzedniej kolejce wreszcie się przełamała i wygrała na wyjeździe z Wisłą Puławy.

Ta wygrana nastąpiła po sześciu meczach bez zwycięstwa i po zmianie trenera. Efektowny debiut zaliczył w roli szkoleniowca naszej drużyny Ryszard Tarasiewicz. Mecz w Puławach dał także cenną wiedzę nowemu trenerowi.

Kolejny mecz wydaje się większym wyzwaniem. ŁKS z dorobkiem 40 punktów plasuje się na 5 pozycji i traci do ekipy kołobrzeskiej 6 oczek. Łodzianie potrafią napsuć krwi faworytom, o czym przekonał się na własnym stadionie KKS Kalisz zaledwie remisując starcie 2:2.

W ostatnich dwóch spotkaniach ekipa łódzka pewnie wygrała na wyjeździe z solidną Olimpią Elbląg 3:1 spychając rywala w okolice strefy spadkowej, a następnie łodzianie zremisowali starcie na własnym stadionie z Lechem II Poznań 2:2. W starciu z drużyną poznańską ŁKS prowadził już 2:0 i nie zdołał utrzymać przewagi.

W pierwszym meczu w Łodzi po emocjonującej walce górą była Kotwica wygrywając 3:2. W rewanżu nie można spodziewać się łatwego spotkania dla gospodarzy, ale nasi piłkarze głodni zwycięstw, są w bojowych nastrojach i można się spodziewać emocjonującego widowiska.

Starcie Kotwicy z rezerwami ŁKS w niedzielę o godzinie 14:00.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn